EMAITZAK RESULTADOS JORNADA 23-10-16.
Etxeko partiduen emaitzak / Resultados partidos de casa |
|||||
Txapelketa / Competicíón |
Etxekoa / Local |
|
Kanpokoa / Visitante |
|
|
M.JIMENEZ |
Bergaretxe – Etxeberria (EPLE) |
10 |
Lizarazu – Nazabal (EPLE – RAMUNTXO) |
22 |
Eskuz binaka M.JIMENEZ MEMORIALA. Exhibizio partida. |
M.JIMENEZ |
G. Jimenez – J. Berrio (ZUMARRAGA) |
22 |
J. Jimenez – J. Ruiz (HERNANI) |
11 |
Eskuz binaka nagusiak. M.JIMENEZ MEMORIALA. FINAL-ERDIA. |
Gipuzkoa |
BATZOKIKO 1 (Larralde – Ormaetxea) |
25 |
ZARAUTZ |
10 |
Gomazko paleta nagusiak 2.maila |
M.JIMENEZ |
G. Jimenez – J. Berrio (ZUMARRAGA) |
10 |
Chiapuso – Garagarza (EPLE) |
22 |
Eskuz binaka nagusiak. M.JIMENEZ MEMORIALA. FINALA. |
Gipuzkoa |
BATZOKIKO 2 (Mitxelena – Laborde) |
25 |
LAGUNAK 1 |
16 |
Gomazko paleta nagusiak 2.maila |
Gipuzkoa |
EPLE (Taberna – Lizaso) |
22 |
BELOKI |
15 |
Eskuz binaka nagusiak 2.maila |
Gipuzkoa |
EPLE (Eskisabel – Rubén) |
35 |
REAL SOCIEDAD 2 (Brosa – Juanes) |
21 |
Larruzko paleta nagusiak 1.maila |
Gipuzkoa |
EPLE (Otxoa - Arregi) |
9 |
REAL SOCIEDAD |
25 |
Gomazko paleta nagusiak 3.maila |
Gipuzkoa |
EPLE 1 (Migeltorena – Garmendia) |
10 |
ARETXABALETA |
22 |
Eskuz binaka kadeteak 3.maila |
Gipuzkoa |
EPLE 2 (Zapirain – Arzallus) |
8 |
INTXURRE 1 |
22 |
Eskuz binaka nagusiak 2.maila |
Gipuzkoa |
EPLE 3 (Chiapuso – Mitxelena) |
19 |
INTZA |
22 |
Eskuz binaka nagusiak 2.maila |
Gipuzkoa |
EPLE 1 (Laboa) |
0 (6-3) |
HERNANI 1 |
2 (8-8) |
Infantilak 1.urtekoak |
Gipuzkoa |
EPLE 2 (Gutierrez) |
0 (1-1) |
ZUMAIA 1 |
2 (8-8) |
Infantilak 1.urtekoak |
Kanpoko partiduen emaitzak / Resultados partidos fuera de casa |
|||||
Txapelketa / Competicíón |
Etxekoa / Local |
|
Kanpokoa / Visitante |
|
|
Gipuzkoa |
ILUNPE 2 |
2 (8-8) |
EPLE 2 (Cousillas) |
0 (2-1) |
Alebinak 2.urtekoak |
Gipuzkoa |
HERNANI 2 |
0 (7-1) |
EPLE 1 (Goikoetxea) |
2 (8-8) |
Alebinak 2.urtekoak |
Gipuzkoa |
INTXURRE |
2 |
EPLE (Urmeneta – Aranburu) |
22 |
Eskuz binaka nagusiak 1.maila |
BAZTÁN |
Cousillas – Lopez (EPLE) |
18 |
Etxeberri – Zaragueta (OBERENA) |
12 |
Eskuz binaka alebinak B. |
BAZTÁN |
Bergaretxe - Lizarazu (EPLE) |
16 |
Goñi – Salaburu (BAZTÁN) |
18 |
Eskuz binaka alebinak B. |
BAZTÁN |
Goikoetxea – Gartzia (EPLE – LAPKE) |
18 |
Iribarren – Etxeberria (ULTZAMA) |
2 |
Eskuz binaka alebinak A. |
Asteburuko Kirol Agenda / Agenda Deportiva Errenteria :
errenteria.eus/udala/udal-sailak-eta-azpisailak/kirolak/kirol-agenda/
Lehiaketa / Competición (Fg, Clasificaciones) :
Contacto
Touring Etorbidea - Avda.Touring s/n 20100 Tel-Fax. 943-527161
Móvil 687 92 04 28
Whatsap 680 71 94 22
(astelehenetik ostiralera, 16:30etatik 22:00etara)
Abuztuan jai / Agosto fiesta. eple.errenteria@gmail.com